CIUCĂ: GEOANĂ ESTE UN CIOLACU CARE VORBEȘTE LIMBA ENGLEZĂ. ESTE ASOCIAT DE TOT CEEA CE ÎNSEAMNĂ PSD

CIUCĂ: GEOANĂ ESTE UN CIOLACU CARE VORBEȘTE LIMBA ENGLEZĂ. ESTE ASOCIAT DE TOT CEEA CE ÎNSEAMNĂ PSD
Liderul PNL Nicolae Ciucă susține că, în ciuda imaginii de independent pe care a încercat să o promoveze intens, Mircea Geoană rămâne legat de PSD
Liderul PNL Nicolae Ciucă susține că, în ciuda imaginii de independent pe care a încercat să o promoveze intens, Mircea Geoană rămâne legat de PSD, iar scenariul ca acesta să ajungă la Cotroceni ar însemnă o sumedenie de vulnerabilități, provocate tocmai de legăturile din trecut.
"Geoană este un Ciolacu care vorbește limba engleză. Este asociat de tot ceea ce înseamnă PSD", a afirmat Nicolae Ciucă.
"Au și prietenii comune, și dacă stăm să dăm timpul înapoi, și dacă-mi aduc bine aminte, directorul de campanie al domnului Geoană, dl. Hrebenciuc, astăzi este strategul lui Marcel Ciolacu. Cred că nu ar fi bine pentru România, dacă nu am putea să ne imaginăm ce vizite secrete ar putea să mai facă domnul Geoană, mai știu eu prin ce țări sau locații din țară", a precizat liderul PNL.
Sursa: Realitatea Din PNL
Citește și:
- 14:27 - Ilie Bolojan explică scenariile moțiunii de cenzură: ce se întâmplă dacă Guvernul cade sau rămâne în funcție
- 12:15 - Autostrada Pașcani–Suceava–Siret ar putea fi finalizată până în 2029. Bolojan anunță semnarea contractelor pentru două loturi
- 12:04 - 1 mai 2026: 16 ani de la înființarea UNPR
- 11:21 - Trump respinge ideea de vestă antiglonț după o nouă tentativă de atac: „Aș părea cu 10 kilograme mai greu”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News














