Advertising
„Vitezomani” scoși din trafic la timp de polițiștii buzoieni

„Vitezomani” scoși din trafic la timp de polițiștii buzoieni
Scris de Realitatea de Buzau Publicat: 10 nov. 2022, 21:22
Cu cea mai mare viteză – 159 km/h – a fost înregistrat autovehiculul unui bărbat de 35 de ani, din București
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News


























