Advertising
NICUȘOR DAN, DECLARAȚII ȘOCANTE ÎN GERMANIA: „SERVICIILE NU S-AU IMPLICAT SUFICIENT ÎN ANULAREA ALEGERILOR PREZIDENȚIALE DIN 2024”

NICUȘOR DAN, DECLARAȚII ȘOCANTE ÎN GERMANIA: „SERVICIILE NU S-AU IMPLICAT SUFICIENT ÎN ANULAREA ALEGERILOR PREZIDENȚIALE DIN 2024”
Scris de Realitatea de Buzau Publicat: 18 iul. 2025, 16:45
Președintele României, Nicușor Dan, aflat în vizită oficială în Germania, a făcut declarații controversate despre implicarea serviciilor de informații în anularea alegerilor prezidențiale din 2024.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:46Apel direct al lui Zelenski către NATO! Președintele ucrainean cere mai mult sprijin și aderarea Ucrainei
- 17:57Coșmar în Iași! O femeie chemată la curățenie susține că a fost bătută, sechestrată și violată
- 16:38Televiziunea Poporului, sancționată din nou de CNA pentru că este alături de suveraniști. Presiunile la adresa postului Realitatea PLUS continuă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News


























