Accidentat pe marcajul pietonal

Accidentat pe marcajul pietonal
Trafic dirijat
Trafic dirijat pe DN3E85, în localitatea Costești
Din primele date de la fața locului un autoturismul condus pe DN2E85, în localitatea Costești, pe direcția București către Buzău, de către un șofer în vârstă de 26 de ani din Bucuresti, ar fi surprins și accidentat un pieton în vârstă de 67 de ani, din localitatea Costești, în zona marcajului pietonal.
Accidentul s-a soldat cu rănirea pietonului care a fost preluat de ambulanță și transportat la spital pentru îngrijiri medicale.
În cauză se va întocmi dosar penal iar polițiștii continuă cercetările pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care s-a produs evenimentul.
Sursa: Realitatea de Buzau
Citește și:
- 09:16 - Ora 10:00 - Protest pașnic în fața CNA, după suspendarea licenței Realitatea Plus. Forțele de ordine sunt deja mobilizate în jurul instituției
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News











