Accident rutier pe DN2E85, la intrare în municipiul Râmnicu Sărat

Accident rutier pe DN2E85, la intrare în municipiul Râmnicu Sărat
A intrat cu autoturismul într-un autocamion parcat
Vineri după amiază, pe pe DN2E85, la intrare în municipiul Râmnicu Sărat, a avut loc un accident rutier soldat cu rănirea unei persoane.
Din primele date de la fața locului s-a stabilit faptul că este vorba despre o coliziune între un autoturism condus pe direcția Râmnicu Sărat către Buzău, de către un bărbat în vârstă de 38 de ani, din Republica Moldova și un autocamion parcat în afara părții carosabile, pe același sens.
Accidentul s-a soldat cu rănirea șoferului de 38 de ani, care a fost preluat de ambulanță și transportat la spital pentru îngrijiri medicale.
În cauză se va întocmi dosar penal iar polițiștii continuă cercetările pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care s-a produs accidentul.
Sursa: Realitatea de Buzau
Citește și:
- 11:04 - Paștele supraviețuirii: Masa de sărbătoare, un lux de neatins pentru mulți pensionari VIDEO
- 11:00 - Cum poți știi dacă ouăle sunt bune. Testul prin care îți dai seama dacă poți să le consumi
- 10:51 - Ministrul Justiţiei, despre numirile procurorilor-șefi: Nu am cunoştinţă despre niciun fel de blat, de nicio înţelegere politică
- 10:37 - Românii petrec Paștele la Televiziunea Poporului!
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News











