Advertising
Șoferi scoși din trafic de polițiștii buzoieni pentru nerespectarea regulilor de circulație

Șoferi scoși din trafic de polițiștii buzoieni pentru nerespectarea regulilor de circulație
Scris de Realitatea de Buzau Publicat: 29 nov. 2022, 20:46
37 de pietoni care și-au pus viața în pericol prin nerespectarea regulilor de criculație au fost sancţionaţi contravenţional
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News


























