Hoață de mică. A furat două telefoane și bani din locuința unei femei din Țintești
20 oct. 2021, 17:01
Actualizat: 20 oct. 2021, 17:01

Hoață de mică. A furat două telefoane și bani din locuința unei femei din Țintești
Articol scris de Scris de Realitatea de Buzau
Minora a fost identificată în ziua furtului
O minoră din localitatea Țintești este acuzată de furt, după ce, în data de 19 octombrie, aceasta a sustras două telefoane mobile și bani din incinta unei locuințe din Țintești.
Persoana de la care fata a sustras bunurile este o localnică în vârstă de 54 de ani.
Polițiștii din cadrul Secției de poliție rurală Costești au identificat-o pe fata în vârstă de 11 ani în aceeași zi, iar prejudiciul a fost recuperat în totalitate și predat persoanei vătămate.
Sursa: Realitatea de Buzau
Citește și:
- 13:21 - CNA analizează solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS, la ora 13:30
- 13:15 - George Simion: "Decizia închiderii Realitatea e motivată politic. E un atac la democrație"
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News










