Bărbat din comuna Mărăcineni dat dispărut de la domiciliu

Bărbat din comuna Mărăcineni dat dispărut de la domiciliu
L-ați văzut?
Polițiștii buzoieni caută un bărbat, de 44 ani, din localitatea Mărăcineni, a cărui dispariție a fost semnalată de mama acestuia în data de 3 aprilie a.c.
Poliţiștii Secției de poliție rurală Mărăcineni au fost sesizați cu privire la faptul că DUMITRU VASILE GHEORGHE ar fi plecat de la domiciliu său din Mărăcineni cu o bicicletă de culoare neagră, în ziua de 3 aprilie a.c., într-o direcție necunoscută și nu a mai revenit până în prezent.
Semnalmente: înălțime 1,76 m, greutate 50 kg, ochi căprui, păr șaten scurt, bărbatul are handicap locomotor.
Ultima dată când a fost văzut era îmbrăcat cu pantaloni de culoare gri, un pulover de culoare verde închis, o vestă de culoare bleumarin, un fes de culoare neagră și papuci de culoare neagră.
Anterior, bărbatul ar mai fi plecat de acasă.
Persoanele care pot furniza informații care să conducă la găsirea acestuia sunt rugate să sune la numărul de urgență 112 sau să se adreseze celei mai apropiate unităţi de poliţie.
Sursa: Realitatea de Buzau
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News











